XIRA پلتفرم مدیریت بازار / تمرین خود را برای انفرادی ارتقا می‌دهد و هزینه‌های رزرو را حذف می‌کندXIRA، پلتفرمی برای وکلای انفرادی برای جذب مشتریان و مدیریت شیوه های قانونی آنها، در حال ارائه انواع ارتقاء به پلتفرم خود و همچنین تغییراتی در قیمت گذاری آن است که شامل حذف هزینه رزرو برای مشتریان جدید و هزینه های اشتراک جدید برای پلت فرم مدیریت عمل خود می شود.

من برای اولین بار در نوامبر 2020 در مورد XIRA نوشتم، مدت کوتاهی پس از راه اندازی آن با اه، دوگانه تسهیل یافتن وکیل من، برای مشتریان و ارائه نرم افزار مدیریت خدمات رایگان به وکلا برای کمک به کاهش هزینه ارائه خدمات حقوقی آنها.

یک ماه بعد، XIRA راه اندازی شد GAVEL، یک پلتفرم مبتنی بر ابر که مجموعه یکپارچه از ابزارهای نرم افزاری را برای مدیریت یک قانون انفرادی یا کوچک ارائه می دهد.

اکنون، XIRA به‌روزرس،‌هایی را برای پلتفرم خود منتشر می‌کند که همزمان با تلاش بزرگی است که در حال انجام است، با شروع از کالیفرنیا، افزایش تعداد solo‌های انفرادی در پلتفرم خود که برای گرفتن کیس‌ها از طریق بازار آن در دسترس هستند. بیش از 25000 تک نفره کالیفرنیا را اضافه می کند که می توانند پروفایل خود را به روز کنند و بدون هیچ هزینه ای در بازار شرکت کنند.

در سه ماهه دوم سال، XIRA تمرکز خود را بر گسترش شماره وکالت در سایر ایالت‌ها، از نیویورک، تگزاس و فلوریدا آغاز خواهد کرد.

“در کالیفرنیا، ما به م،ای واقعی کلمه حدود 25000 تمرین‌کننده انفرادی را از بین 270000 وکیل در کالیفرنیا انتخاب کرده‌ایم تا آنها را به پلتفرم اضافه کنیم، تا بازار را بادوام‌تر کنیم و به کاربر، که به پلتفرم می‌آیند اجازه دهیم به دنبال وکیل باشند. این فرصت را داشته باشید که پهنای باند کامل وکلای معتبر را داشته باشید.» رضا غفاری، بنیانگذار و مدیر عامل، به من گفت.

این شرکت همچنین هزینه 30 دلاری را که قبلاً برای رزرو مشتری جدید دریافت می کرد حذف می کند، بنابراین وقتی مشتریان جدید آنها را در پلتفرم پیدا کرده و با آنها ملاقات می کنند، هیچ هزینه ای از وکلا دریافت نمی شود.

غفاری گفت: «فلسفه ما در مورد شارژ این است که می‌خواهیم کارها را تا حد امکان ارزان یا رایگان کنیم.

در تغییر دیگری، XIRA پلتفرم صورت‌حساب خود را تقویت می‌کند تا حتی وکلایی که از XIRA برای مدیریت پرونده و صورت‌حساب استفاده نمی‌کنند، اکنون می‌توانند از طریق XIRA صورتحساب مشتریان خود را دریافت کنند. اکنون وکلای دادگستری می توانند فاکتور خود را در XIRA آپلود کنند و بقیه موارد را انجام می دهد، صورتحساب را به طور ایمن به مشتری تحویل می دهد، با یادآوری پیگیری می کند و گزینه ای را برای مشتریان برای پرداخت آنلاین فراهم می کند.

هنگامی که پرداخت مشتری دریافت می شود، وکیل می تواند به راحتی آن را از طریق انتقال ACH به حساب خود وکیل برداشت کند.

این ویژگی بدون هیچ هزینه ای در اختیار وکلا است.

دو تغییر دیگر توجه:

  • وکلای دادگستری اکنون می توانند با تایید همتایان خود را به صورت رایگان در بالای نتایج جستجوی XIRA قرار دهند. یک فرآیند ساده آنها را قادر می سازد تا ایمیل هایی را برای درخواست توصیه از همکاران خود ایجاد کنند. پس از تایید همتایان، یک علامت تیک آبی در نمایه آنها ظاهر می شود. (غفاری گفت که از این ویژگی برای جمع‌آوری ایمیل استفاده نمی‌کند و هیچ بازاریابی برای وکلایی که یک همتا را بررسی می‌کنند ارسال نخواهد شد.)
  • XIRA همچنین یادآورهایی را از طریق پیام‌های متنی اضافه کرده است تا وکلا و مشتریان را از زمان‌بندی جلسات و تغییرات مطلع کند.

با این تغییرات، XIRA هزینه های اشتراک جدیدی را برای پلتفرم مدیریت تمرین Gavel خود معرفی می کند. نمودار زیر ساختار جدید هزینه ها را نشان می دهد. وکلایی که به ،وان کاربران جدید ثبت نام می کنند، یک دوره آزمایشی رایگان 60 روزه دریافت می کنند.

همانطور که می بینید، ردیف رایگان شامل تعدادی ویژگی مانند صورتحساب، ویدئو کنفرانس، ذخیره سازی اسناد، ایمن سازی پیام ها و پرداخت های آنلاین است.

ردیف بعدی، با 9 دلار در ماه، یک تقویم آنلاین، یک زمان‌بندی جلسات (که می‌تواند برای هر مشتری استفاده شود، نه فقط برای مشتری، که از طریق XIRA، جلسات زوم، جمع‌آوری پرداخت برای مشاوره، و یک انبار اسناد با ظرفیت بزرگ‌تر آمده است) اضافه می‌کند.

مجموعه کامل، با 39 دلار در ماه، ثبت فعالیت، مدیریت پرونده و صورتحساب خودکار و یکپارچه را اضافه می کند.

غفاری گفت، در حالی که این تغییرات را اعمال می کند، XIRA همچنین یک کمپین بازاریابی بزرگ را برای مصرف کنندگان راه اندازی می کند تا تعداد بیشتری از آنها را به سایت بیاورد.

ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که وکلای ما راضی هستند و مشتری، را جذب می‌کنند و آنها را به دست می‌آورند، علاوه بر ابزارهایی که سودمند هستند، ما می‌خواهیم آن‌ها این جذب مشتریان را نیز به دست آورند.»


منبع: https://www.lawnext.com/2023/01/xira-upgrades-its-marketplace-practice-management-platform-for-solos-and-eliminates-booking-fees.html