listing detail-طراحی و ساخت قالب اکستروژن و تولید انواع پروفیل ال ماشین سازی در اراک | brassonline


listing detail-طراحی و ساخت قالب اکستروژن و تولید انواع پروفیل ال ماشین سازی در اراک | brassonline

برای ساخت پروفیل آلومینیومی، 3 روش اکستروژن، نورد و یا ریخته‌گری بکار گرفته شده که در میان صنعتگران از روش اکستروژن وزارت صنعت معدن و تجارت استفاده بیش‌تری می‌شود. ذوب آهن نیازمند دمای بالایی است که به روش گرمایی و با استفاده از سوخت های فسیلی قابل تأمین است. اما امروزه از انرژی الکتریکی برای این منظور استفاده می شود که در ذوب ضایعات و قراضه آهن بسیار کاربرد دارد. در این روش یک سوله ریخته گری بزرگ در نظر گرفته می شود که مجهز به کوره القایی خواهد شد؛ کوره ای که با استفاده از تولید ولتاژ بالای الکتریکی، زمینه ساز ذوب بهینه فلزات می شود و راندمان خوبی نیز دارد. برخی از این فرآیند در طول انجام می شوند؛ مثلا قالب گیری اکستروژن که به تولید شمش و مقاطع آلیاژی اختصاص دارد، نیاز به حرکت مقطع تولید شده در مسافت های چند ده متری دارد. بر همین اساس می بایست طول سوله ریخته گری طوری انتخاب شود که امکان این امر فراهم آید.

  • در روش‌ تغییر شکل در فرم ماده، در شرایط خاصی از فشار، دما یا اصطکاک، شکل کلی ماده به فرم دلخواه در خواهد آمد.
  • ساخت کارخانه سیمان از ظرفیت 2500 تن الی 7000 تن در شبانه روز …
  • سپس با پیش گرمایش قالب، موم ذوب شده و مذاب ریزی آغاز می گشت.
  • المان های تهیه شده از جنس تیر ورق، قادر هستند فشار بسیار بالا و انواع تنش ها را تحمل نمایند و در برابر حرارت بالا نیز کارایی خیلی خوبی دارند.
  • دایکست یا قالب ریزی مواد تحت فشار نیز یکی دیگر از روش های مدرن قالب گیری به شمار می آید و کاربردهای بی شماری دارد.
  • با توجه به اشکال اکستروژن آلومینیوم، طرح مقطعی معمولاً برای تولید محصولات زیادی استفاده می شود.

حال از آنجایی که شمش به درون محفظه قالب حرکت نمی‌کند، اصطکاکی بین شمش و قالب وجود ندارد. برای همین حرارت زیادی در روش اکستروژن معکوس تولید نشده و ایراداتی در داخل قطعه به وجود نمی‌آید. همچنین به دلیل کاهش چشمگیر اصطکاک، نیروی لازم برای انجام فرآیند در حدود 20 الی 30 درصد کمتر از روش اکستروژن مستقیم می‌شود.

فروش ویژه مواد شیمیایی صنعتی غذایی

این تکنولوژی باعث افزایش ظرفیت تولید،کاهش سوخت مصرفی بر تن کلینکر،افزایش عمر آجر نسوز،کاهش استهلاک کوره می گردد.. پنجره های مفناطیسی این نوع تله های مغناطیسی جهت جداسازی ذرات آهنی در شوت ها یا … عزیز به ایران ضایعات خوش آمدید.لطفا برای دریافت خدمات بهتر ایران ضایعات ، نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایید. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به پاشاجوش صنعت می باشد.

فروش کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم

از این روش برای تولید مواد مختلف مثل فلزات، پلیمر، مواد غذایی، سرامیک و غیره استفاده می‌شود. یکی از علل پیشرفت و توسعه صنایعی همچون عمران و به طور کلی صنعت ساختمان سازی، تنوع بالای مقاطع و محصولات مصرفی است. پروفیل‌ها که یکی از پرکاربردترین محصولات به شمار می‌آیند، گستره تنوع بالایی را شامل می‌شوند. نیاز انتخاب تامین کننده- تهیه ونصب ۲ عدد درب رول آپ جهت سوله آشیانه واحد های سو…

روش شکل دهی اکستروژن سبب بهبود خصوصیات مکانیکی به خصوص مقاومت خستگی می‌شود. از معایب این روش اختلال‌هایی در تولید مانند احتمال ایجاد ترک در ماده تولید شده است. دلیل ایجاد این ترک ها میتواند اختلاف در دما، سرعت زیاد‌تر از حد در پیستون یا اصطکاک باشد.