Docket Alarm اکنون از GPT-3 استفاده می‌کند تا در حین بررسی برگه‌های Docket خلاصه‌ای از پرونده‌های دادرسی PDF را به شما نشان دهدهشدار Docket، که متعلق به Fastcase، یکی از چندین محصول موجود در بازار است که به متخصصان حقوقی امکان جستجو و مرور اسناد دادگاه های فدرال و ایالتی را می دهد. اما، هنگام استفاده از هر یک از این سرویس‌ها، هنگام مرور مدخل‌های اسناد، هیچ راه سریعی برای دانستن اینکه پرونده قضایی در مورد چیست، بدون نیاز به دانلود، باز ، و خواندن سند PDF اصلی وجود ندارد. پرونده‌ها ممکن است نام‌هایی مانند «شکایت» یا «حرکت» یا «نمایشگاه» داشته باشند، بدون اینکه هیچ راه آس، برای شما وجود داشته باشد که محتوای آنها را بد،د.

اکنون با استفاده از هوش مصنوعی GPT-3، Docket Alarm ابزاری را توسعه داده است که به شما امکان می‌دهد خلاصه‌ای از پرونده‌ها را بدون نیاز به باز ، آنها مشاهده کنید. شما ممکن است آنها را سرلوحه اسناد دعوی قضایی در نظر بگیرید، به جز بنیانگذار Docket Alarm مایکل ساندرمعاون تجزیه و تحلیل در Fastcase، هشدار می دهد که این ویژگی آزمایشی است و متخصصان حقوقی باید محتاط باشند که زیاد به خلاصه های تولید شده توسط هوش مصنوعی اعتماد نکنند.

ساندر طی مصاحبه دیروز با او گفت: “من دوست دارم تاکید کنم که این استفاده از هوش مصنوعی برای حل یک مشکل کوچک در جریان کار قانونی است.” اد والترز، مدیر عامل Fastcase. ما هنوز برای جایگزینی وکلا به آنجا نمی‌رویم، اما وکلا باید دائماً اسناد را بررسی کنند، و حقوقدانان این کار را انجام می‌دهند و کارمندان دفتر اسناد نیز این کار را انجام می‌دهند. اگر این ممکن است 10 یا 15 ث،ه بیشتر در هر سند سرعت آنها را افزایش دهد، عالی خواهد بود.”

روش کار ساده است: همانطور که در حال مرور یک برگه اسناد دادگاه هستید، ماوس را روی پیوند به هر سندی قرار می دهید. یک پاپ آپ با گزینه “Create GPT Summary” ظاهر می شود. در عرض چند ث،ه، نقاط گلوله را می‌بینید که خلاصه‌ای از آنچه در سند است ارائه می‌کند.

این ویژگی اکنون برای همه مش،ین Docket Alarm بدون هزینه اضافی در دسترس است. در هر دادگاه یا آژانسی که Docket Alarm پوشش می دهد کار می کند.

امروز Docket Alarm اولین (و شاید اولین ادغام صنعت فناوری قانونی) خود را با GPT3 منتشر می کند. همه پرونده های دعاوی در Docket Alarm (به ،وان مثال، PACER، دادگاه های ایالتی، SCOTUS، IPRs، و غیره) اکنون می توانند به طور خودکار در 3 گلوله آسان توسط GPT3 خلاصه شوند. pic.twitter.com/P0jA،I5u

– Docket Alarm (@DocketAlarm) 30 ژانویه 2023

ساندر و والترز تاکید ،د که این یک کاربرد ساده اما کاربردی از GPT-3 است، برخلاف برخی از برنامه های کاربردی Magic 8 Ball که در قانون مورد بحث قرار می گیرند. به جای تلاش برای تولید محتوا از پارچه کامل – استفاده ای که GPT برای آن نشان داده شده است گاهی اوقات دچار توهم می شوند در ساختن چیزها – این از توانایی اثبات شده GPT برای ایجاد خلاصه استفاده می کند.

ساندر گفت: “شما احتمالاً نقل قول های تولید شده توسط GPT را دیده اید که کاملا ساخته شده اند یا مواردی که باورپذیر به نظر می رسند و کاملاً واقعی نیستند.” اما وقتی GPT به آن داده می‌دهید و از آن می‌خواهید کاری انجام دهد بسیار بهتر عمل می‌کند مانند گرفتن این بلوک متن و خلاصه ، این بلوک متن.»

ساندر گفت که این برنامه را یک لایه هوشمند اضافی در بالای داده های بدون ساختار در نظر بگیرید. این قابلیت را دارد که پرونده ای مانند درخواست ا،اج را دریافت کند و بدون اینکه هیچ ویرایشگر انس، آن را مرور کرده باشد، به طور خودکار خلاصه ای از آن را ایجاد کند.

توجه داشته باشید که خلاصه کل سند نیست، بلکه تقریباً شامل 3000 کلمه اول (یا حدود 4000 توکن در زبان GPT) است که Docket Alarm به طور خودکار به ،وان متن ضبط می کند و به مدل Davinci GTP ارسال می کند.

بر اساس نمایش ساندر از برنامه، زم، که یک ورودی اسناد مانند شکایت یا حرکت شامل فهرست طول، از نمایشگاه‌ها به ،وان پیوست‌های جداگانه باشد، می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان خاصی شود. به جای اینکه مجبور باشید هر پیوست جداگانه را دانلود و مشاهده کنید، می‌تو،د به سادگی روی هر کدام بروید و خلاصه‌ای از آنچه در مورد آن است را ببینید.

والترز سودمندی این برنامه را با سرنوشت های پرونده های حقوقی تشبیه کرد، اما بدون نیاز به ارتش ویراستاران برای ایجاد آنها.

والترز گفت: “کاری که ما در اینجا انجام می دهیم مشابه است به این م،ا که ما کوهی از اطلاعات اساساً ساختار نیافته را مدیریت می کنیم – فایل های PDF در Docket Alarm.” «هر پرونده صدها یا هزاران سند در خود دارد. وضعیت فعلی این است که هر کدام را باز کنید و هر کدام را بخو،د و سعی کنید بفهمید آنها چه می‌گویند، که فقط اتلاف وقت است.

والترز گفت، با اجازه دادن به کاربر به سادگی روی موارد موجود در برگه docket، کاربر می تواند به طور موثری تریاژ کند که کدام اسناد را می توان رد کرد و کدام را باید باز کرد و خواند.

والترز گفت: «این مانند یک وکیل روبات جادویی نیست. «این به سادگی از یک روش بسیار خوب برای خلاصه‌سازی متن برای مدیریت مقدار ناتو، اطلاعات استفاده می‌کند. من فکر می‌کنم این راهی است که احتمالاً در آینده شاهد استفاده از GPT-3 و GPT-4 در فناوری حقوقی خواهیم بود – نه برای ایجاد یک وکیل روبات، بلکه برای گرفتن بخش‌های جداگانه از یک فرآیند قانونی یا یک گردش کار قانونی و خودکارسازی خسته‌کننده‌ها. قطعات.”

ساندر گفت که خلاصه ها همیشه عالی نیستند، اما باید به ،وان یک ابزار پیش نمایش برای متخصصان حقوقی مفید باشند. او گفت که کاربران باید کاربرد عملکرد را در مقابل سطح دقت آن متعادل کنند.

والترز گفت: “هیچ ، قرار نیست بر اساس این خلاصه کار حقوقی انجام دهد یا بر اساس این خلاصه از یک مشتری نمایندگی کند.” “این جایی است که در آن دقت 100٪ واقعاً ضروری نیست. خلاصه ها بسیار خوب هستند، اما ما این نکته را اضافه می کنیم که این یک خلاصه سرمقاله انس، نیست، یک خلاصه هوش مصنوعی است، بنابراین همیشه بررسی کنید.
منبع: https://www.lawnext.com/2023/01/docket-alarm-now-uses-gpt-3-to-s،w-you-summaries-of-pdf-litigation-filings-as-you-review-docket-sheets.html