Aderant با Fireman & Company همکاری می کند تا پورتال اینترنتی از پیش طراحی شده مبتنی بر Handshake را راه اندازی کند.وقتی یکی از پرتال های اینترانت پیشرو برای موسسات حقوقی بزرگتر را با تخصص یک شرکت مشاوره ای که چندین دهه در حال ساخت و پیاده سازی اینترانت بوده است، ،یب می کنید، چه چیزی به دست می آورید؟

پاسخ، طبق اعلامیه امروز، یک پورتال اینترانت از پیش طراحی شده و پیشرفته است که می تواند در عرض چند هفته یا به ،وان ارتقاء درگاه موجود یک شرکت یا به ،وان جایگزینی برای یک پورتال قدیمی، مستقر شود.

محصول جدید، Handshake ConnectX، از طریق مشارکت بین توسعه یافته است حضور داشتند، ارائه دهنده جه، نرم افزار مدیریت ،ب و کار برای شرکت های حقوقی و آتش نشان و شرکت، یک شرکت مشاوره مدیریت حقوقی-صنعتی که در ماه مارس گذشته توسط Epiq، یک شرکت جه، که خدمات مبتنی بر فناوری را به صنعت حقوقی و شرکت‌ها ارائه می‌کند، ،یداری شد.

شرکت ها می گویند که Handshake ConnextX بر روی پلت فرم Handshake Aderant ساخته شده است و در عین حال از تجربه دهه ها Fireman & Company در ساخت برخی از خلاقانه ترین و برنده جایزه اینترانت های صنعت قانونی استفاده می کند.

درباره دست دادن Aderant در فهرست راهنمای فناوری حقوقی LawNext بیشتر بخو،د.

آنها Handshake ConnectX را به ،وان یک توسعه سطح بعدی از راه حل اینترانت Handshake Connect خارج از جعبه Aderant توصیف می کنند و می گویند که می توان آن را برای ایجاد یک اینترانت جدید شرکتی در هفته ها در مقابل ماه ها به کار برد. همچنین می‌تواند به‌،وان یک بهبود افزوده برای مشتریان فعلی Handshake یا به‌،وان جایگزینی کامل برای اینترانت قدیمی یک شرکت استفاده شود.

بر اساس این اعلامیه، Handshake ConnectX ویژگی‌های جعبه ابزار Handshake را که شامل خط گسترده‌ای از ادغام‌های تجاری است، با طراحی‌ها و تخصص اینترانت پیشرفته Fireman & Company ،یب می‌کند.

در این اطلاعیه آمده است: «این محصول یک پلتفرم اینترانت با کارایی بالا و شتابی را در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد که دارای شیوه‌های پیشرو از هر دو شرکت است. Handshake ConnectX به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا از چندین دهه بهترین شیوه‌های آموخته شده از Fireman & Company در حالی که داده‌های سیستم‌های تجاری متفاوت را از طریق فناوری Handshake به سطح می‌رسانند، استفاده کنند.

رئیس و مدیرعامل حضور داشتند کریس کارترت گفت که طرح های Fireman & Company استاندارد طلایی در ایجاد پورتال های قانونی سفارشی شده است.

کارترت گفت: «بسیاری از شرکت‌های حقوقی می‌خواهند اینترانت‌ها به روش خودشان ساخته شود، اما منابع لازم برای ساخت پورتال‌های گران قیمت و کاملاً سفارشی‌سازی شده را ندارند. Handshake ConnectX فناوری Handshake اثبات شده Aderant را با دانش قابل توجه Fireman در مورد شرکت های حقوقی و روابط با مشتری ،یب می کند. ما برای سرعت و مزایای هزینه ای که این امر برای بازار قانونی به ارمغان می آورد هیجان زده هستیم.”

تام بالدوینمدیر عامل Fireman & Company، گفت: “ما نیاز رو به رشد برای ارائه اینترانت را تشخیص می دهیم که به شرکت ها اجازه می دهد از بهترین شیوه های ما استفاده کنند، جایی که منابع لازم برای یک راه حل کاملا سفارشی را ندارند. Handshake ConnectX بهترین هر دو جهان است – طراحی شده توسط Fireman، با پشتیب، Handshake.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/01/aderant-teams-up-with-fireman-company-to-launch-pre-designed-internet-portal-based-on-handshake.html