3 اتهامات جنایی برتر در طول تعطیلاتفصل تعطیلات بین روز شکرگزاری و سال نو یکی از شادترین اوقات سال برای بسیاری از مردم است. مردم زمان بیشتری برای گذراندن وقت با خانواده و عزیزان خود دارند. با این حال، فصل تعطیلات همچنین ممکن است باعث افزایش برخی رفتارهای مخاطره آمیز شود که ممکن است منجر به رفتار مجرمانه و اتهامات جنایی شود. اگر مظنون به ارتکاب جرم باشید و اظهارات اشتباهی داشته باشید، ممکن است با جریمه های کیفری قابل توجهی یا زندان مواجه شوید. با این حال، هر آمریکایی در صورتی که متهم به جرمی باشد، بر اساس قانون اساسی حق دارد از یک وکیل برخوردار شود. در زیر برخی از اتهامات جنایی رایج در تعطیلات آمده است:

اقلام تعطیلات در بالای میزمرگ و میر خودرو و مرگ و میر DUI

قتل عمد وسیله نقلیه از DUI یک جرم جدی است. قتل عمد وسیله نقلیه در ا،ر ایالت ها، کارکرد وسیله نقلیه موتوری به شیوه ای غیرقانونی و/یا سهل انگاری در نظر گرفته می شود که در نهایت باعث مرگ شخص دیگری می شود. یک متهم محکوم نیز می تواند گواهینامه رانندگی او را باطل کند. اگر متهم مست بوده باشد ممکن است مجازات قتل از طریق وسیله نقلیه بیشتر باشد. اگر متهم به مرگ اتومبیل هستید، حتماً با یک وکیل صحبت کنید.

سرقت، سرقت و سایر جرایم اموالی

جرایم اموال برخی از رایج ترین جرایم متهم در هر ایالت هستند. جرایم اموال ممکن است از دزدی ساده از مغازه گرفته تا دزدی یا سرقت وسیله نقلیه موتوری متغیر باشد. برخی جرایم اموال ممکن است در طول فصل تعطیلات افزایش یابد. سارقان بدون پول برای ،ید هدایا ممکن است وسوسه شوند که یک کالا را حتی اگر توانایی پرداخت آن را نداشته باشند، ببرند. سرقت ها نیز ممکن است افزایش یابد زیرا قرب،ان احتمالی اغلب پول نقد بیشتری در طول فصل تعطیلات حمل می کنند.

احکام بالقوه برای جرایم دارایی با شدت جرم مقیاس می شود. محکومیت به جرم سرقت احتمالاً مجازاتی بزرگتر از سرقت خواهد داشت. جریمه های کیفری ممکن است اعمال شود و مدت زندان ممکن است از چند روز تا چند دهه متغیر باشد. دفاع بالقوه ای برای جرایم اموالی وجود دارد، بنابراین اگر متهم به جرم ملکی هستید با یک وکیل مشورت کنید.

خشونت خانگی

خشونت خانگی اغلب در طول تعطیلات افزایش می یابد. خشونت خانگی اغلب به دلیل فشار مالی برای ،ید هدیه و مصرف بیش از حد الکل افزایش می یابد. اختلافات مربوط به حضانت و ملاقات کودک اغلب باعث خشونت بین والدین می شود. خشونت خانگی می تواند صرف نظر از ،ت، سن، یا وضعیت قانونی رابطه (ازدواج، دوست دختر/دوست پسر، یا هم اتاقی) رخ دهد.

آزار خانگی شامل هر رفتاری است که باعث آسیب بین اعضای خانواده، همسران و/یا ،نان همان خانواده می شود یا تهدید می کند. آزار خانگی همچنین می تواند شامل رفتار غیر فیزیکی مانند تعقیب، تهدید به خشونت یا حتی زبان تحقیرآمیز باشد.

یکی از راه حل های قانونی بالقوه درخواست منع تعقیب است. دستورات بازدارنده، یا دستورات حمایتی، احکام دادگاهی هستند که یک شخص را از آسیب رساندن به دیگری محدود می کند. دستورهای بازدارنده معمولاً فرد متخلف را م،م به انجام یا خودداری از انجام یک عمل خاص می کند. یک مثال از این می‌تواند این باشد که از فرد آزارگر بخواهد پانزده فوت از قرب، فاصله داشته باشد یا تمام تماس‌هایش را قطع کند.

آیا برای یک موضوع حقوق کیفری به وکیل نیاز دارم؟

اگر قرب، جنایتی شده اید، باید بلافاصله با پلیس تماس بگیرید. یک دادستان جنایی ممکن است بتواند در مجازات فرد خاطی کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید با a تماس بگیرید وکیل مدنی برای کمک به شما در طرح دعوی مدنی علیه متهم.

اگر شما یک متهم یا مظنون جنایی هستید، باید با یک وکیل م،ع جنایی محلی تماس بگیرید. یک وکیل می تواند از حقوق و منافع شما دفاع کند و بهترین استراتژی ها را برای کمک به شما برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن در پرونده خود می داند. با اتهامات جنایی، دسترسی به الف وکیل م،ع جنایی حق شماست

پست های مرتبط:

  • 3 از موضوعات برتر حقوق کیفری در شمال نیوجرسی
  • مسائل حقوق کیفری در لس آنجلس در حال افزایش است
  • آیا می تو،د با موفقیت حکم منع را دریافت کنید؟
  • 4 موضوع برتر حقوق کیفری در نیوجرسی ج،ی
  • 3 موضوع برتر قانون املاک قبل از تعطیلات

The post 3 اتهام کیفری در ایام تعطیل اولین بار در وبلاگ قانون پدیدار شد.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/12/23/top-3-criminal-charges-during-the-،lidays/