کنگره قانون سخن گفتن را تصویب کرد که استفاده از NDA برای خاموش کردن قربانیان آزار و اذیت جنسی و تجاوز را غیرقانونی می‌داند – حقوق کارمندان/روابط کار02 دسامبر 2022

پارسونز بهله و لاتیمر


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کنگره قانون سخن گفتن را تصویب کرد که استفاده از NDA را برای ،ت ، قرب،ان آزار و اذیت و تجاوز ، غیرقانونی می داند.

در 16 نوامبر 2022، مجلس نمایندگان ایالات متحده با رای 315 در برابر 109 رای موافق را تصویب کرد. قانون صحبت ،، یک لایحه دو حزبی که قراردادهای عدم افشای پیش از منازعه را در مورد اتهامات آزار و اذیت یا تجاوز ، بی اعتبار می کند. این لایحه در 29 سپتامبر 2022 به اتفاق آرا در سنا تصویب شد و اکنون به رئیس جمهور بایدن می رسد که انتظار می رود قانون صحبت ، را امضا کند و به قانون تبدیل شود. اگر از توافقنامه عدم افشای پیش از منازعه در محل کار خود استفاده می کنید، توصیه می کنیم آن را به دقت بررسی کنید تا از مطابقت با قانون صحبت ، اطمینان حاصل کنید. به ،وان مثال، یک توافق نامه کار عدم افشای قبل از منازعه باید به وضوح رد کند که محدودیت های آن در مورد اتهامات آزار و اذیت ، و تجاوز اعمال نمی شود.

اگرچه این لایحه استفاده از توافق نامه های عدم افشا را در توافق نامه های حل و فصل پس از اختلاف در موارد آزار و اذیت ، و تجاوز ممنوع نمی کند، اما مشوق های مالیاتی برای عدم جستجوی محرمانه بودن وجود دارد. به طور خاص، IRS در صورتی که پرداخت مشروط به توافق عدم افشا باشد، امکان ،ر پرداخت‌های تسویه حساب در موارد آزار و اذیت ، و تجاوز وجود ندارد.

EEOC به دنبال استعفای کمیسر به بن بست رسید

در 18 نوامبر 2022، جنت دیلون، کمیسر کمیسیون فرصت های شغلی برابر (EEOC) و منصوب جمهوری خواهان از سمت خود استعفا داد. EEOC توسط یک کمیسیون پنج نفره اداره می شود که اعضای آن توسط رئیس جمهور منصوب می شوند. دوره ریاست کمیسیونر دیلون قرار بود جولای گذشته به پایان برسد، اما او به خدمت خود به ،وان کمیسر EEOC ادامه داد، زیرا سنا هنوز کالپانا کوتاگال، نامزد رئیس جمهور بایدن را تایید نکرده است. EEOC اکنون با دو دموکرات و دو جمهوری خواه به بن بست رسیده است. این خبر بدی برای نویسندگان این به‌روزرس،‌ها است، زیرا بعید است تا زم، که نامزد رئیس جمهور بایدن برای جایگزینی کمیسر دیلون توسط سنا تأیید نشود، شاهد پیشرفت‌های EEOC (به ،وان مثال، دستورالعمل یا مقررات جدید) باشیم. اطلاعات بیشتر در مورد این توسعه را اینجا بخو،د: کمیسیونر EEOC استعفا داد و کمیسیون را به بن بست ، کرد (shrm.org).

در مورد ADA، مدار هشتم نتیجه می گیرد که کار در محل در جایی که کارمند برنامه کاری ،یبی و بررسی عملکرد خوب داشته باشد ضروری نیست.

در 16 نوامبر 2022، دادگاه تجدیدنظر ناحیه هشتم فدرال تصمیمی را صادر کرد که راهنمایی های مفیدی را برای کارفرمایان ارائه می دهد که درخواست های محل کار از راه دور را از کارمند، که به دلایل سلامت جسمی یا رو، از کار در محل معاف می شوند، مدیریت می کنند. مورد زیرنویس شده است Mobley v. St. Luke Health System Inc. توسط جوزف موبلی علیه کارفرمای سابقش بیمارستان سنت لوک در میسوری ثبت شد. موبلی که از مولتیپل ،روزیس (MS) رنج می برد، به ،وان سرپرست دسترسی به بیمار، سرپرستی تیمی از کارمندان خدمات مشتری را که از طریق تلفن با سوالات بیمه به بیماران کمک می ،د، کار می کرد. موبلی یک برنامه ،یبی از سه روز در محل و دو روز از راه دور کار کرد. ا،ر کارمندان تیم موبلی از راه دور کار می ،د. با این حال، کارکنان با مشکلات عملکردی م،م به کار در محل بودند. انتظار می رفت که موبلی سه روز در هفته در محل کار کند تا نظارت حضوری را برای کارمندان در محل انجام دهد. موبلی درخواست یک محل کار از راه دور کرد تا به او اجازه دهد تا در طول تشدید بیماری ام اس مدت زمان بیشتری از خانه کار کند. بیمارستان این درخواست را رد کرد زیرا کار در محل را ضروری می‌دانست، اما یک اقامتگاه مرخصی جایگزین ارائه کرد.

مدار هشتم استدلال بیمارستان مبنی بر ضروری بودن کار در محل را رد کرد. دادگاه توضیح داد که با اجازه دادن به موبلی برای کار از راه دور دو روز در هفته، بیمارستان “به طور ضمنی این باور را نشان داد که او می تواند وظایف اصلی شغلی خود را بدون حضور همیشه در مطب انجام دهد.” دادگاه همچنین مشاهده کرد که “در حین کار از راه دور، موبلی همچنان به بررسی های مثبت عملکرد خود ادامه می دهد، و این نشان می دهد که او می تواند به طور موثر بر کارمندان خود نظارت کند، علیرغم اینکه در محل نبود.” در نهایت، دادگاه مشاهده کرد که کارفرما فقط نظر نهایی خود را ارائه کرد که کار در محل ضروری است و نتوانست مدرکی ارائه دهد که نشان دهد موبلی نمی تواند به طور مؤثر همه وظایف ضروری را در حین دورکاری انجام دهد.

در نهایت، دادگاه به نفع کارفرما رای داد، زیرا او در تطبیق دادن Mobley کوتاهی نکرده بود (به ،وان مثال، یک اقامتگاه مرخصی جایگزین ارائه کرد). با این حال، تصمیم دادگاه دارای برخی نکات مفید است، از جمله:

  • اگر یک برنامه ،یبی از دورکاری و کار در محل ارائه دهید، ممکن است با چالش شدیدتری روبرو شوید تا از محل اقامت ADA برای دورکاری اضافی خودداری کنید.

  • اگر درخواست اقامت از راه دور را رد می‌کنید زیرا کار در محل را ضروری می‌د،د، باید راه‌های خاصی را که دورکاری باعث ایجاد مشکل می‌شود، مستند کنید.

  • اگر محل اقامت موقت کار از راه دور ارائه می کنید، مستند کنید که به طور موقت برخی از وظایف ضروری شغلی، از جمله در بررسی عملکرد، معذورید.

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: استخدام و منابع انس، از ایالات متحده


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1256966