کار از راه دور هنوز رهبران شرکت حقوقی را گیج می کند: دقیقه صبح

<،le>کار از راه دور همچنان رهبران شرکت حقوقی را گیج می کند: دقیقه صبح | Law.com
صفحه چاپ شده از:

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

تحلیل و بررسی

اخبار و تحلیل هایی که برای شروع روز خود به آن نیاز دارید.

17 ژانویه 2023 ساعت 06:00 صبح

4 دقیقه مطالعه کنید

زک نید،

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

ای،

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری!

مقاله شما با موفقیت با مخاطبینی که ارائه کردید به اشتراک گذاشته شد.

DC محرمانه – SEC هفته گذشته از Covington & Burling شکایت کرد و خواستار ارائه هویت مشتری، شد که تحت تأثیر یک حمله سایبری در سال 2020 قرار گرفتند. رگولاتورها گفتند که اطلاعات جستجو شده برای تحقیقات آنها در مورد نقض احتمالی اوراق بهادار ناشی از این حمله بسیار مهم است. اما وکلای یقه سفید جاستین هنری از Law.com با او صحبت کرد عموماً موافق بودند که افشای نام مشتریان به میل تنظیم‌کننده‌ها برای رابطه وکیل و مشتری مضر است. در حالی که تأثیر احضاریه هنوز مشخص نیست، ،، که با دعوای SEC آشنا هستند از ایده آژانس نظارتی که چنین حضور قانونی قابل توجهی را هدف قرار می دهد شگفت زده شدند. یک وکیل که خواست ناشناس بماند تا بتواند آزادانه صحبت کند، گفت: «این یک گام بزرگ است که تمرکز از مشتریان به شرکت‌های حقوقی تغییر یابد.

در رادار – آی بی ام و مقامات ارشد آن بودند جمعه با یک اقدام ک،ی اوراق بهادار ضربه زد در دادگاه ناحیه ج،ی نیویورک شکایتی که توسط شرکت حقوقی Rosen و Evangelista Worley LLC ارائه شده است، ادعا می‌کند که خودی‌های آی‌بی‌ام درگیر کلاهبرداری چند ساله برای انتقال درآمد از ،ب‌وکار اصلی خود به حوزه‌های رشد استراتژیک شده‌اند. هنوز وکیل برای متهمان حاضر نشده است. کیس 7:23-cv-00332 است، ژوئن E. Adams Revocable Trust مورخ 7/21/14 Fbo ادوارد رابرت آدامز، به صورت جداگانه و از طرف همه افراد دیگری که در موقعیت مشابهی قرار دارند، در مقابل شرکت ماشین های تجاری بین المللی و همکاران. اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

ممکنه خوشت بیاد

6 دقیقه مطالعه کنید

6 دقیقه مطالعه کنید

6 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و محتوایی را که به نیازهای شما مربوط می شود را به صورت استراتژیک انتخاب کنید. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

حقوقی

Lax & Neville LLP، یک شرکت حقوقی بوتیک متخصص در داوری اوراق بهادار / دعاوی حقوقی، دفاع نظارتی خدمات مالی، امور مالی…

هم اکنون درخواست دهید ›

فولاد گاسیوروسکی

2023/01/16
وب NJLJ

دفاتر حقوقی Robert G. Stahl, LLC با افتخار اعلام می کند که Laura K. Gasiorowski به ،وان شریک ارتقا یافته است و این شرکت اکنون با نام STAHL GASIOROWSKI شناخته می شود.

مشاهده اطلاعیه ›

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/724703849/0/law/legal-news/