وکیل به جرم پنهان کردن دارایی ورشکستگی برادر در حساب امانی وکیل محکوم شد  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. وکیل به دلیل پنهان ، ورش،تگی برادر…

عدالت کیفری

وکیل به جرم پنهان ، دارایی ورش،تگی برادر در حساب ام، وکیل محکوم شد

نوشته دبرا کاسنس وایس

مفهوم مجازات زندان با مجسمه

یان آر کوالسکی از لاگرانج، ایلینوی، 59 ساله، پس از اعتراف به گناه خود در سال گذشته به دلیل کمک به برادرش رابرت ام. کوالسکی برای مخفی ، پول در سال 2018 محکوم شد. تصویر از Shutterstock.

یک وکیل معلق در شیکاگو روز سه‌شنبه به دلیل استفاده از حساب اعتماد وکیل خود برای مخفی ، بیش از 357000 دلار از طلبکاران در شرایط ورش،تگی، به 37 ماه زندان محکوم شد.

یان آر کوالسکی از لاگرانج، ایلینوی، 59 ساله، پس از اعتراف به گناه خود در سال گذشته به دلیل کمک به برادرش رابرت ام. کوالسکی برای مخفی ، پول در سال 2018 محکوم شد. شیکاگو تریبون، قانون 360 و شیکاگو سان تایمز.

بی،ه مطبوعاتی و، دادگستری اینجاست.

دادستان ها گفتند که یان کوالسکی با جعل اسناد و ارائه اظهارات نادرست به دادگاه ورش،تگی فدرال تلاش کرد این طرح را پنهان کند.

طبق گزارشات، یان کوالسکی و رابرت کوالسکی در سال 2021 به حالت تعلیق موقت در آمدند. کانون وکلای ایالت ایلینوی.

رابرت کوالسکی در اوایل سال جاری به خاطر توطئه با رئیس سابق بانک فدرال پس‌انداز واشنگتن برای گرفتن وام‌های بدون وثیقه و مخفی ، دارایی‌ها و درآمد در ورش،تگی محکوم شد. او به اتهاماتی از جمله کلاهبرداری ورش،تگی، اخت، و توطئه اعتراف کرد. این بانک در سال 2017 پس از تشخیص ورش،تگی و داشتن حداقل 66 میلیون دلار وام غیرجاری سقوط کرد.

خواهر و برادر سوم، ویلیام کوالسکی، قرارداد تعلیق تعقیب قضایی منعقد کرده و با دادستان ها همکاری می کند. او اعتراف کرد که او و رابرت کوالسکی حدود 190000 دلار اخت، کرده اند تا قایقی را ب،ند که نام آن را بر اساس یک طلسم در این کشور گذاشته اند. هری پاتر سری کتاب ها.

رئیس بانک، جان گمبارا، ظاهراً در دسامبر 2017 خود را در خانه ای در حومه شیکاگو کشت.

یان کوالسکی به دلیل مراقبت از مادر مسن و پسر 30 ساله‌اش که سرپرستی او را دارد، به دنبال آزادی مشروط شده بود.

او به قاضی ناحیه ایالات متحده ویرجینیا کندال از ناحیه شمالی ایلینویز گفت: “مادر و پدرم سه فرزند داشتند و احتمالاً هر سه ما متهم هستیم و به زندان می رویم.” “و اکنون ،ی نیست که از مادرم مراقبت کند.”

کندال پاسخ داد که “شما زم، که همه آنها بزرگسال بودند و به کمک شما نیاز داشتند، مشغول این فعالیت بودید.”

یان کوالسکی نیز باید 357492 دلار به ،وان غرامت بپردازد.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/lawyer-sentenced-for-hiding-brothers-bankruptcy-،ets-in-attorney-trust-account/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds