هدایای تعطیلات توطئه ولوخ – 2022فصل تعطیلات اکنون در راه است! اگر به دنبال هدایای احتمالی برای خوانندگان وفادار توطئه ولوخ در زندگی خود هستید، چه چیزی بهتر از کتاب های وبلاگ نویسان VC؟

آ،ین کتاب نویسنده VC اثر دیوید برنشتاین است طبقه بندی شده: داستان ناگفته طبقه بندی نژادی در آمریکا. این یک مرور کلی ضروری از تاریخ و تکامل استفاده از طبقه بندی های نژادی در ایالات متحده مدرن است.

VC-ers نیز سال گذشته دو کتاب منتشر کرد: Randy Barnett’s م،ای اصلی اصلاحیه چهاردهم: حرف و روح آن (با همکاری ایوان برنیک) و نسخه اصلاح شده خود حرکت آزاد: رای گیری پا، مهاجرت و آزادی سیاسی که به طور رسمی در اوایل سال 2022 منتشر شد). کتاب بارنت و برنیک سهم عمده‌ای در درک ما از آنچه بسیاری آن را مهم‌ترین اصلاحیه قانون اساسی می‌دانند، است. قبلاً شروع به تغییر شکل درک ما از متمم چهاردهم کرده است.

جلد ویرایش شده جاناتان آد، فدرالیسم ماری جوانا در سال 2020 منتشر شد. هر آنچه که تا به حال می خواستید در مورد رابطه بین فدرالیسم و ​​، بد،د را در خود دارد و شامل مشارکت دانشمندان برجسته در چندین رشته مختلف است.

رایگان برای حرکت در سیستم‌های فدرال، بخش خصوصی و از طریق مهاجرت بین‌المللی، فرصت‌هایی را برای مردم ایجاد می‌کند تا «با پای خود رای دهند». من مزیت های کلیدی رای پایی را نسبت به رای گیری معمولی در صندوق رای توضیح می دهم و توضیح می دهم که چگونه از بین بردن موانع رای گیری پا می تواند آزادی و فرصت را برای میلیون ها نفر در سراسر جهان افزایش دهد. نسخه اصلاح شده به چندین موضوع جدید می پردازد، از جمله استدلال هایی مبنی بر اینکه مهاجرت باید محدود شود تا از شیوع بیماری های خطرناکی مانند کووید-19 جلوگیری شود، ادعا می شود که مهاجران ممکن است واکنش سیاسی ایجاد کنند که دموکراسی را تهدید می کند، و تأثیر کار از راه دور بر رای دادن پیاده. مانند نسخه اصلی، من 50٪ از کل حق امتیاز کتاب را به خیریه هایی اهدا می کنم که به نفع پناهندگان هستند، که – متأسفانه – در این زمان دشوار بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند.

از دیگر کتاب‌های مورد علاقه من از نویسندگان VC، کتاب رندی بارنت است احیای قانون اساسی گمشده، دیوید برنشتاین توانبخشی Lochner، دیل کارپنتر، رفتار آشکار: داستان لارنس علیه تگزاس، جاناتان آد، تجارت و دادگاه رابرتز، جاش بلکمن بی سابقه و گشوده شدو یوجین ولوخ، نگارش حقوقی دانشگاهی.

کتاب رندی یکی از بهترین آثار اخیر در زمینه اصالت گرایی و مشروعیت مشروطه است. این موضوع به بحث های جاری در مورد تفسیر حقوقی مربوط می شود که مطمئناً با بررسی چندین پرونده بزرگ در آینده نزدیک توسط دیوان عالی کشور دوباره داغ خواهد شد. توانبخشی Lochner افسانه های متعددی را درباره یکی از توهین آمیزترین تصمیمات دیوان منفجر می کند، تصمیمی که همچنان به بحث های جاری درباره «فعالیت قضایی» مرتبط است. رفتار آشکار گزارش بزرگی از یک نقطه عطف در تاریخ حقوق همجنسگرایان است. این زمینه تاریخی مفیدی را برای نبردهای هنوز در جریان بر سر ازدواج همجنس گرایان و مسائل مربوط به آن فراهم می کند.

جلد ویرایش شده جاناتان آد، یک راهنمای عالی برای این موضوع است که آیا دیوان عالی از منافع تجاری حمایت می‌کند یا خیر، و چگونه می‌تو،م ادعاهایی مبنی بر اینکه این دادگاه دارای سوگیری طرفدار تجارت است ارزیابی کنیم. دو کتاب جاش بلکمن گزارش‌های ارزشمندی را از دعوای حقوقی گسترده ایجاد شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه ارائه می‌کند. سرانجام، نگارش حقوقی دانشگاهی مملو از توصیه های مفید است، در حالی که به نوعی توانسته است این موضوع به طور کلی غیر هیجان انگیز را جالب کند.

را کتاب کمبریج اندیشه لیبرال ک،یک (ویرایش شده توسط تاد هندرسون)، شامل فصل هایی از سه وبلاگ نویس مختلف VC است: جاناتان آد، در مورد سیاست های زیست محیطی، دیوید برنشتاین در مورد قانون ضد تبعیض، و سهم خودم در مورد “رای دادن با پاهای شما”.

این فهرست برای نادیده گرفتن کتاب های مهم در نظر گرفته نشده است کن اندرسون، سام بری، اورین کر، دیوید کوپل، دیوید پستو سایر وبلاگ نویسان VC. من فقط به این دلیل که موضوعات آنها با حوزه های تخصصی خودم فاصله دارد، آنها را مورد بحث قرار نداده ام.

با روحیه خودفروشی بی شرمانه، به چاپ دوم کتاب خودم نیز اشاره می کنم دموکراسی و ناد، سیاسی: چرا ،ت کوچکتر هوشمندتر است؟. جدیدترین کتاب قبلی من رایگان برای حرکت بود دامنه برجسته: دیدگاه مقایسه ای، ویرایش مش، با ایلجونگ کیم و هوجون لی. استفاده و سوء استفاده از دامنه برجسته در کشورهای مختلف در سراسر جهان را تجزیه و تحلیل می کند.

کتاب های دیگر من شامل The Grasping Hand: Kelo v. City of New London and the Limits of Eminent Domainکه اولین کتاب یک محقق حقوقی در مورد یکی از بحث برانگیزترین تصمیمات مدرن دیوان عالی است و توطئه ای علیه اوباماکر: توطئه ولوخ و پرونده مراقبت های بهداشتی (با همکاری رندی بارنت، جاناتان آد،، دیوید برنشتاین، اورین کر و دیوید کوپل، همکاران وی سی نوشتند). توطئه علیه اوباماکر بر نقش مهم VC در دعوای حقوقی Obamacare تمرکز دارد و تنها کتابی است که شامل مشارکت های شش وبلاگ نویس مختلف VC است. در سال 2016، انتشارات دانشگاه شیکاگو منتشر کرد نسخه شومیز به روز شده از دست گرفتن.

برای همه خوانندگان ما فصل تعطیلات مبارکی را آرزو می کنم!


منبع: https://reason.com/volokh/2022/12/04/volokh-conspi،-،liday-gifts-2022/