نیویورک نزدیک به 100 مجوز جدید CAURD را تأیید می کندهمانطور که قبلاً بحث کردیم، در 28 مارس 2023، دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه دوم تأثیرات تصمیم نوامبر را محدود کرد و حکمی را که اداره مدیریت شاهدانه (“OCM”) را از صدور استفاده مشروط بزرگسالان منع می کرد، لغو کرد. داروخانه ،ده فروشی (“CAURD”) مجوزها. این تصمیم OCM را قادر می سازد تا مجوزهایی را برای مشاغل در نیویورک مرکزی، نیویورک غربی، مید هادسون و بروکلین صادر کند، زیرا دادگاه همچنان به رسیدگی به درخواست تجدید نظر ادامه می دهد.

مجوزهای جدید CAURD

به همین منظور، در روز دوشنبه، 3 آوریل 2023، OCM 99 مجوز CAURD دیگر، از جمله 53 مجوز در شهر نیویورک، به طور خاص: 3 در بروکلین، 9 در بران،، 21 در منهتن، 17 در کوئینز و 3 در استیتن اعطا کرد. جزیره. تا اوا، سال 2022، OCM تنها 36 مجوز CAURD در کل ایالت نیویورک صادر کرده بود و تنها 4 مجوز در شهر نیویورک صادر شده بود. OCM به وضوح تلاش‌های صدور مجوز خود را افزایش می‌دهد، که بسیاری استدلال کرده‌اند که به طرز دردناکی کند بوده است.

تأثیرات املاک و مستغلات مجوزهای CAURD

جالب است که ببینیم OCM چگونه با مسائل مربوط به املاک و مستغلات که با صدور مجوز برای بسیاری از داروخانه های جدید برخورد می کند، برخورد می کند. اعطای مجوزهای اضافی CAURD توسط OCM با آدرس یا ج، زم، خاصی برای آن داروخانه ها همراه نبود. پیش از این، طرح OCM برای مکان یابی، اجاره و ساخت فضاهای املاک و مستغلات برای داروخانه ها بود که در آن آنها صاحبان مجوز را قرار می دادند. با این حال، پس از انتشار آهسته و تلاش‌های تاخیری توسط اداره خوابگاه ایالت نیویورک (“DASNY”)، OCM مسیر خود را تغییر داد و به دارندگان مجوز CAURD اجازه داد تا املاک و مستغلات خود را پیدا کنند و از آنها استفاده کنند.

مشخص نیست که چگونه OCM و این دارندگان مجوز CAURD جدید با یکدیگر یا در رقابت مستقیم برای مکان‌های املاکی که ا،امات متعدد OCM و MRTA را برآورده می‌کنند، کار خواهند کرد. در نهایت، جالب خواهد بود که ببینیم آیا مالکان به اجاره مستقیم به ایالت نیویورک یا این دارندگان مجوز CAURD علاقه دارند.

برای اطلاع از به روز رس، ها با وبلاگ Canna Law همراه باشید و اگر مایل به درخواست برای مجوز حشیش در نیویورک یا کار با یکی از این دارندگان مجوز هستید، به ،وان صاحبخانه یا موارد دیگر، با ما تماس بگیرید.


منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/new-york-approves-nearly-100-new-caurd-licenses/