موسسات حقوقی و مشتریان نگران هستند وکلای دوره همه گیر تحت آموزش هستند: دقیقه صبحقطار (ED) بیهوده؟ – شرکت‌های حقوقی پس از رکود بزرگ، وقتی به اطراف نگاه ،د و متوجه شدند که تمام این ا،اج‌ها منجر به از دست دادن نسلی از همکاران واجد شرایط سطح متوسط ​​در کارهایی مانند املاک و مستغلات شده، درس سختی گرفتند. خب، این بار، بیشتر شرکت‌ها از ا،اج گسترده اجتناب کرده‌اند، اما رهبران شرکت و مشاوران داخلی هنوز در حال تعجب هستند که آیا به لطف همه‌گیری، دست‌کم سه سال همکاران کم‌آموزش دارند یا خیر. حالا که چی؟ “نگر، در مورد توسعه استعدادهای دوران بیماری همه گیر احتمالاً منجر به اتکای شدید به متخصصان با استعداد شرکت می شود تا همکاران خود را به سرعت در حال حاضر که ما در بخشی از زمان به دفتر بازگشته ایم.” جینا پاسارلا در خبرنامه بارومتر این هفته Law.com می نویسد. «شرکت‌ها احتمالاً تأکید زیادی بر برنامه‌های آموزشی خواهند داشت و این کار را به صورت عمومی انجام می‌دهند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان از تلاش‌هایی که برای توسعه وکلای جوان انجام می‌دهند آگاه هستند. همچنین احتمالاً فشار بیشتری برای اطمینان از بازگشت همکاران به دفتر و اینکه شرکا برای کمک به آموزش آنها وجود دارند، وجود خواهد داشت. برای دریافت بارومتر Law.com مستقیماً هر هفته به صندوق ورودی خود، اینجا کلیک کنید.

مدارس در مقابل. اجتماعی – شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی تعداد انگشت شماری از کت و شلوارها را از مناطق مدرسه دیده‌اند که به دنبال بهبودی از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی به دلیل آسیب رساندن به سلامت روان نوجوانان هستند. دو شکایت در ایالت واشنگتن و یک شکایت در نیوجرسی توسط مناطق مدرسه علیه اپراتورهای پلتفرم های رسانه های اجتماعی تنظیم شده است. اما، همانطور که چار، توتانت از Law.com گزارش می دهد، علت مزاحمت عمومی این اقدام می تواند یک نقطه گیر در دعوی قضایی منطقه مدرسه باشد. اریک گلدمن، یکی از مدیران مؤسسه حقوقی فناوری عالی در دانشکده حقوق دانشگاه سانتا کلارا در گفت: «این موضع من این است که بعید است که مناطق مدرسه ادعای آسیب‌هایی را داشته باشند که واقعاً به زندگی شخصی دانش‌آموزان نسبت داده می‌شود. کالیفرنیا. “یکی از راه های فکر ، در مورد آن این است که مناطق مدرسه نباید این شکایت ها را مطرح کنند زیرا آنها طرف های من،ی نیستند.”

در رادار – هیئت معاینه دلاور از فیزیوتراپیست ها و مربیان ورزشی پنجشنبه شکایت شد در دادگاه سلطنتی دلاور شکایت دادگاه توسط Burr & Forman و Cross & Simon به نمایندگی از یک جراح ارتوپد و یک فیزیوتراپیست که ادعا می‌کنند هیئت مدیره قو،ن فدرال و ایالتی را با ممانعت از استخدام فیزیوتراپیست‌ها در مراکز تحت مالکیت پزشک و ارائه خدمات به بیماران، نقض کرده است. از کارفرمایان خود هنوز وکیل م،ع متهم حاضر نشده است. مورد 2023-0235 است، کتی کالاوی، PT، CHT در مقابل دلاور هیئت معاینه فیزیوتراپیست ها و مربیان ورزشی اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

شما ممکن است دوست داشته باشید

4 دقیقه مطالعه کنید

3 دقیقه مطالعه کنید

11 دقیقه بخو،د

4 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و به صورت استراتژیک محتوایی را انتخاب کنید که به نیازهای شما مربوط می شود. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/728527715/0/law/legal-news/