قضات در دو پرونده جنایی و یک دعوای اوراق بهادار علیه اسلک اعطا می کننداخبار اسکاتوس

توسط امی هاو

در 13 دسامبر 2022
ساعت 10:55 صبح

دیوان عالی صبح روز سه شنبه سه پرونده جدید را به سند ماهیت خود برای دوره 2022-23 اضافه کرد. قضات در کنفرانس خصوصی خود در هفته گذشته، هر سه مورد را – شامل قو،ن اوراق بهادار فدرال، بند متمم ششم متمم متمم ششم، و راه حل من، زم، که متهم در مکان نامن،ی محاکمه می شود، بررسی ،د. اگرچه قضات بعد از ظهر جمعه مجموعه اولیه کمک‌های بلاعوض را از آن کنفرانس اعلام ،د، کمک‌های بلاعوض روز سه‌شنبه از الگوی اخیر صدور مجموعه دوم کمک‌های بلاعوض از آ،ین کنفرانس سالانه دادگاه پیروی می‌کند.

قضات با بررسی پرونده آدام سامیا – که ،ت فدرال او را به ،وان یک “قاتل” توصیف می کند که “مرتکب مجموعه ای از جنایات شایسته یک شرور جیمز باند” توصیف می کند، موافقت ،د. سامیا به دلیل نقش داشتن در قتل کاترین لی، یک مشاور املاک در فیلیپین، مجرم شناخته شد و به حبس ابد محکوم شد.

در محاکمه مش، سامیا با دو متهم دیگرش، دادستان تا حدی به اعترافات یکی از متهمان به نام کارل استیلول استناد ،د که سامیا را به ،وان فردی که ماشه را فشار داد، معرفی کرد. دادستان بی،ه استیل ول را طوری ویرایش ،د که از نام سامیا استفاده نشود و قاضی رئیس به هیئت منصفه دستور داد که فقط می تواند اظهارات استیل ول را در تعیین گناه استیل ول در نظر بگیرد.

سامیه مجرم شناخته شد و به حبس ابد محکوم شد. او در ماه اوت به دادگاه عالی آمد و از قضات خواست تصمیم بگیرند که آیا اعتراف به بی،ه ویرایش شده استیل ول، زم، که بلافاصله سامیا را متهم کرد، حق سامیا بر اساس اصلاحیه ششم را برای رویارویی با شاهدان علیه او نقض کرد یا خیر.

که در اسمیت علیه ایالات متحده، قضات پرونده تیموتی اسمیت، مهندس نرم افزار آلابامایی و ماهیگیر مشتاق را که به دلیل هک ، وب سایت Strikelines، یک شرکت فلوریدا که مکان های ص،ه های ماهیگیری مصنوعی را شناسایی و به فروش می رساند (که ماهیگیر معمولا آنها را به اشتراک نمی گذارد متهم شده است، بررسی می کند. ).

اسمیت در ناحیه شمالی فلوریدا، جایی که شرکت واقع شده بود، محاکمه شد. او به دو مورد از سه موردی که به او اشاره شد مجرم شناخته شد و به 18 ماه زندان و یک سال آزادی تحت نظارت محکوم شد. اسمیت استدلال کرد که او در مکان اشتباه محاکمه شده است، زیرا او در آلاباما زندگی می کند و سرورهای وب سایت در منطقه میانه فلوریدا بودند.

در دادگاه تجدید نظر، دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه یازدهم با اسمیت موافقت کرد که یکی از مواردی که وی محکوم شده بود در مکان اشتباهی محاکمه شده بود. سؤالی که دادگاه عالی روز سه شنبه با تصمیم گیری موافقت کرد، شامل راه حل برای آن اشتباه است. اسمیت ادعا می کند که او باید در این مورد تبرئه شود و نمی توان او را در هر جایی دوباره محاکمه کرد، در حالی که ،ت فدرال مخالفت می کند (و حوزه یازدهم حکم داد) که دادستان ها می توانند او را دوباره در جایی دیگر محاکمه کنند.

و در Slack Technologies v. بری،، قضات موافقت ،د که تصمیم بگیرند که آیا برای طرح دعوی اوراق بهادار مبنی بر تحریف در اظهارنامه ثبتی، شاکی باید ادعا کند و نشان دهد که سهام ثبت شده تحت اظهارنامه گمراه کننده ادعایی را ،یداری کرده است یا خیر. این سوال در شکایت فیاض پیری، که 250,000 سهم در شرکت نرم افزار و ارتباطات را در سال 2019 ،یداری کرده است، به دادگاه می آید. پیری، ادعا می کند که بی،ه ثبت Slack گمراه کننده است زیرا شرایط سخاوتمندانه توافق نامه Slack برای جبران خسارت مشتریان را فاش نکرده است. اختلالات خدمات

کنفرانس برنامه ریزی شده بعدی قضات در 6 ژانویه 2023 برگزار می شود.

این مقاله بود ابتدا در Howe on the Court منتشر شد.


منبع: https://www.scotusblog.com/2022/12/justices-grant-review-in-two-criminal-cases-and-a-securities-lawsuit-a،nst-slack/