خرید لوازم آرایشی چشم با قیمت های فوق العاده الانزا | takdoo-تکدو


خرید لوازم آرایشی چشم با قیمت های فوق العاده الانزا | takdoo-تکدو

با استفاده از ریمل مناسب می‌توان مژه‌ها را پرپشت و فردار کرد. برای این کار می‌توانید از انواع ریمل‌های پرپشت و بلند کننده مژه استفاده کنید. هیچ‌گاه از خط چشم در داخل مژه ها و پلک‌های پایینی استفاده نکنید چراکه این کار موجب کوچکتر به نظر آمدن چشم‌ها می‌شود. آرایش چشم امر بسیار موثری در زیباتر شدن چهره محسوب می‌شود.

  • به‌خصوص اگر مژه‌های نازک و کم‌حجمی داشته باشید، ریمل وسیله‌ای بسیار مفید برای جبران حجم آن خواهد بود.
  • روش ریمل زدن برای جلا دادن نگاه شما اهمیت بسزایی دارد.باید توجه داشته باشید ریمل شما تمام سطح مژه، از ریشه تا نوک آن را بپوشاند.
  • برای خرید لوازم آرایشی ابرو یا چشم‌ها انتخاب برند از جمله موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد.
  • افرادی که دارای کبودی (نزدیک به بنفش) زیر چشم هستند، باید از کانسیلر نزدیک به رنگ زرد بهره بگیرند.
  • آرایش‌کردن باعث زیبایی بیشتر و بالابردن اعتماد‌به‌نفس می‌شود.

برای انجام این کار باید به موارد مختلفی مانند نوع و شکل چشم، لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت توجه کرد. برای آرایش چشم باید از ابزار مختلفی مانند خط چشم، ریمل، سایه چشم، مداد چشم و… استفاده کرد. بعد از کشیدن خط چشم می توانید به کمک فر مژه به مژه های خود حالت دهید. این کار باعث می شود چشمان شما بازتر و درشت تر به نظر برسد.

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت درمایونیک ا Unique Micellar Water DERMAUNIQUE

فروشگاه اینترنتی روژه انواعی از نام آشنا ترین محصولات آرایشی و بهداشتی، شامل گروه های مراقبت از پوست، مراقبت از مو، حمام و بدن و آرایشی را در دل خود جای داده است. بهتر است از پالت سایه با رنگ های خنثی برای آرایش چشم گرد استفاده کنید. استفاده از خط چشم و کشیدن خط چشم در داخل چشم همواره ایده‌ی خوب برای چشم های گرد است. رنگ پلک را روشن نگه دارید و سایه ای عمیق تر به خط کریس بزنید. زمانی که ریمل می‌زنید، بیشتر روی مژه های بالا تمرکز کنید.

ترفند فر‌کردن مژه ها در آرایش چشم برجسته

این ریمل رنگدانه‌های بسیار مشکی و غنی دارد که با غلظت مناسبی ارائه شده و تمام مژه‌های شما را به واسطه برس فوق‌العاده‌اش کاور کرده و حالت بسیار جذابی به آنها می‌بخشد. پالت سایه‌ای فوق‌العاده که بنابر سلیقه و استایل خود، می‌توانید طیف رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. فرمولاسیون خاص سایه دبورا از ترکیبات معدنی کربنات منیزیم و لوپرتاک بسیار ریز تشکیل شده که باعث سهولت پخش و قرارگیری یکدست سایه بر روی پلک‌ها می‌شود. بافت این سایه نیز بسیار سبک و با لطافت بوده و باعث ایجاد حس سنگینی روی پلک‌هایتان نخواهد شد.

ویژگی های سایه چشم خوب

زیرا استفاده از خط چشم بر روی خط پلک پایین، بدون درشت کردن چشم‌ها، ظاهر شما را به بهترین شکل ممکن جلوه می‌دهد و برای خانم‌هایی با چشمان ریزتر مناسب است. در مطالب قبلی ترفند آرایش چشم ریز را به صورت کامل آموزش داده ایم. تعیین خط ابروها و پر کردن ابروها، در کنار آرایش چشم در زیبایی میکاپ صورتتان خیلی موثر است. با کمک خط چشم و یا مداد ابرویی خط بالایی و پایینی چشمان خود را مشخص نموده و بعد درون آن را با مداد پر نمایید.