جمعه، 2 دسامبر 2022 – چقدر جذاب استآزادی بیان، عدم تبعیض و بیهودگی اصالت گرایی: اریک سگال دارد این پست وبلاگ در “Dorf on Law”

نوشته شده در 4:34 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“آیا قضات فدرال هنگام استخدام کارمندان خود قانون اساسی را نقض می کنند؟” روت مار، ستون نویس دارد این انشا آنلاین در واشنگتن پست.

نوشته شده در 4:32 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“”اشتباه وحشتناک”: درشوویتز از نت،اهو می‌خواهد که از Supreme Ct صرفه‌جویی کند، “نادیده گرفتن” را حذف کند. حامی سرسخت اسرائیل، که زم، توسط منصوب نخست‌وزیر به ،وان «یکی از بزرگترین وکلای جهان» یاد می‌شد، می‌گوید دادگاه عالی اسرائیل «جواهر دستگاه‌های قضایی در سراسر جهان» است. توبیاس سیگال از تایمز اسرائیل این گزارش.

ارسال شده در ساعت 13:00 توسط هوارد باشمنمن می گویم سخنر، دادگاه عالی باید آزاد باشد، که وقتی کار را شروع می کنید، حقوق خود را از دست ندهید. آزادی بیان در محاکمه است زیرا ک،ادو می خواهد یک طراح را مجبور کند که حقوقش را نقض کند. کریستن واگنر دارد این انشا آنلاین در فا، نیوز

دیوید بوز به صورت آنلاین در The Hill مقاله ای با ،وان “دیوان عالی فرصت دیگری برای حمایت از آزادی مذهبی برای صاحبان مشاغل کوچک دارد

و آنلاین در The American Prospect، استاد حقوق مارک اسپندلمن مقاله ای دارد با ،وان “وعده “دابز” در دادگاه عالی مورد آزمایش قرار می گیرد. رسیدگی به پرونده دادگاه عالی هفته آینده برای آزمایش اینکه آیا حذف حقوق در “دابز” محدود به سقط جنین خواهد بود یا خیر آغاز خواهد شد.

نوشته شده در ساعت 12:57 توسط هوارد باشمن“با انتخابات داغ ویسکانسین دیگر، جمهوریخواهان امیدوارند سقط جنین را به ،وان یک موضوع محرک خنثی کنند.” کورین هس از میلواکی ژورنال سنتینل یک مقاله که آغاز می‌شود، «رهبران جمهوری‌خواه ویسکانسین نمی‌خواهند که انتخابات دادگاه عالی ایالت یک رقابت تک‌مضمونی متمرکز بر سقط جنین باشد، با چشم‌انداز طرح دعوی در اعتراض به ممنوعیت سقط جنین در ایالت که احتمالاً سال آینده به دادگاه می‌رود».

نوشته شده در ساعت 12:36 توسط هوارد باشمن«اختلاف بر سر حوزه‌های کنگره کارولینای شمالی پرونده بزرگ انتخابات را در دادگاه عالی به پایان رساند. قضات بررسی خواهند کرد که آیا باید یک نظریه محافظه کارانه را تأیید کنند که می تواند قدرت دادگاه های ایالتی را برای بررسی قو،ن مربوط به انتخابات تصویب شده توسط قانونگذاران محدود کند. لارنس هرلی از NBC News دارد این گزارش.

نوشته شده در 11:48 توسط هوارد باشمنبازگشت ازدواج همجنس‌گرایان به دادگاه عالی در مناقصه سخنر، رایگان طراحان وب. طراح وب‌سایت می‌خواهد زوج‌های عروسی همجنس را کنار بگذارد. مخالفان می گویند که این پرونده خطراتی را برای قو،ن ضد تبعیض ایجاد می کند: گرگ استور از اخبار بلومبرگ این گزارش.

و اندرو چانگ از رویترز گزارش می دهد که “مخالفت طراح وب با ازدواج همجنس گرایان در مرکز درگیری دادگاه عالی ایالات متحده

نوشته شده در 11:44 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2022/12/02/#195274