این فقط در: مجبور کردن افراد موفق به کار در شرایطی که دوست ندارند می تواند آنها را به سمت جانبی بکشاندکار وکیل از خانهسازگاری با کووید یک زمان بود. اکنون که دود و ویدئوهای گربه وکیل پاک شده است، دو دیدگاه رقابتی در مورد م،ای “عادی جدید” برای صنعت وجود دارد. اولین مورد، رویکرد “سقوط در صف یا دیگر” است که معمولاً از Biglaw انتظار می رود. مطمئناً، کار از اتاق نشیمن شما خوب بود، اما دفتر تماس می گیرد. پس برگرد یا چیز دیگر. اما همه شرکت ها از رویکرد تطبیق با سرکه استفاده نمی کنند. زن و شوهری متوجه می شوند که عسل – با اذعان به اینکه بسیاری از کارها نیازی به ملاقات حضوری اعضای تیم ندارد و به توانایی های آنها اعتماد دارند – نه تنها زنبورهای کارگر را جذب می کند، بلکه گروهی از آنها را جذب می کند.

هنگامی که پل هستینگز یک تیم بازسازی ساختار 43 وکیل از استروک اند استروک و لاوان را به خدمت گرفت، رئیس فرانک لوپز آن را “یکی از آن موقعیت های تک شاخ که هر دهه یک بار در بازار قانونی اتفاق می افتد” نامید. با این حال، در آینده‌ای پس از همه‌گیری، به نظر می‌رسد که ،ید چشم‌نواز شرکت Am Law 50 در خط مقدم موجی از ،وج‌های گروهی رو به رشد که شامل متخصصان در شهرهای مختلف می‌شود، بوده است.

کمتر از یک سال بعد، یک تیم امنیت سایبری 44 نفره از لوئیس بریزبویس بیسگارد و اسمیت تقریباً با ،وج استروک با نقل مکان به Constangy Brooks Smith & Prophete در 17 شهر مختلف، مطابقت داشت. و در ماه گذشته، 130 وکیل از لوئیس بریزبویز به یک استارتاپ سراسری که توسط رهبران سابق کارگری و استخدامی ایجاد شده بود، فرار ،د.

حرکت‌های گروهی کوچک‌تر نیز با متخصصان مستقر در مکان‌های مختلف اتفاق افتاده است. نورتون رز فولبرایت تیمی از وکلا را به نمایندگی از شرکت های مالی و فناوری در سنت لوئیس و آتلانتا از غار برایان لیتون پیزنر استخدام کرد. مورگان، لوئیس و بوکیوس 10 نفر از دادخواهان مالی مصرف کننده استروک را در چندین شهر استخدام ،د.

این لترال های گروهی می توانند طبیعی جدید باشند. به ،وان مثال، لترال با تعدادی از همکارانتان راهی آسان برای رد شدن از مرحله مخوف صحبت ، برای تطبیق با یک شرکت نام و نام جدید است. دوم، داشتن تیم‌هایی از وکلای دادگستری که بتوانند با هم در مورد مسائل مربوط به دفاتر، خانه‌ها، و مناطق زم، مختلف کار کنند، مزایایی دارد که در شرکت‌های وسواسی بدون خطر کمبود خواب، به سختی می‌توان از آن بهره برد. وقتی تعداد زیادی از مردم را پراکنده کنید، اساساً همیشه ساعت 5 بعد از ظهر است جایی:

حتی بیشتر مایل به پذیرش اضافه شدن گروه های چند صلاحیتی، رهبران Constangy Brooks هستند، که به دنبال اضافه شدن گروه خود از لوئیس بریزبویز با تیم سایبری دیگری از Octillo Law در پنج مکان بود.

به گفته رهبران، ماهیت شبانه روزی خدمات سایبری به محیط کار پراکنده تر و مجازی تر اجازه می دهد.

ترزا بولت، شریک اداری و مشاور کل Constangy Brooks گفت: «ما باید همه چیزهایی را که در مورد گروه‌های کوچکتر می‌د،م استفاده می‌کردیم و آن‌ها را گسترش می‌دادیم، موارد را به گونه‌ای هدایت می‌کردیم که بتو،م تا حد امکان آن را راحت کنیم تا مطمئن شویم که روند صورت‌حساب مختل نمی‌شود.» .

حرکات جانبی گروهی دردهای رشد خاصی را به همراه دارد. پیامد این تازگی این است که شرکت ها ممکن است مجبور شوند برای ایجاد ضمانت هایی برای حفظ انسجام تلاش کنند:

بسیاری از شرکت ها همچنین فاقد فرآیند یکپارچه سازی استاندارد در دفاتر و گروه های عملی خود هستند. برخی تنها فرآیند غربالگری را بر شرکای رهبری گروه آینده متمرکز می کنند و از بررسی همکاران، مشاوران و سایر کارکنان حرفه ای غفلت می کنند.

هامان گفت: «ما مواردی را دیده‌ایم که تیم‌ها پس از حرکت از هم جدا می‌شوند. “اگر کل تیم به درستی بررسی نشود، پلت فرم شرکت جدید ممکن است به اندازه سایرین برای آنها من، نباشد. شما باید مطمئن شوید که این کار را در ،مت جلویی انجام داده اید تا مطمئن شوید که کل تیم چیزی است که شما به آن نیاز دارید.”

من احساس می کنم که چین و چروک ها به مرور زمان از بین می روند. مدتی است که مشخص شده است که وکلا حاضرند اندکی حقوق را مبا، کنند، اگر این بدان م،است که می توانند از آسایش COVID که به آن عادت کرده اند لذت ببرند. اگر شرکت ها بتوانند گلوله را گاز بگیرند و با این روندهای واضح سازگار شوند، پول زیادی باید به دست آورد.

حرکت‌های جانبی بزرگ، شرایط رقابتی را برای شرکت‌های حقوقی بالا می‌برد [Law.com]

قبلا: The Office Exodus: چرا وکلا حقوق بالاتری را برای کار در خانه معامله می کنند


کریس ویلیامز در ژوئن 2021 مدیر رسانه های اجتماعی و دستیار سردبیر برای Above the Law شد. ال،ای رفتاری دانشکده حقوق برای T14 های تند. او میسوری را به قدری تحمل کرد که از دانشگاه واشنگتن در دانشکده حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شد. او یک قایق ساز سابق است که نمی تواند شنا کند، یک نویسنده منتشر شده در نظریه نژاد انتقادی، فلسفه و طنز، و علاقه ای به دوچرخه سواری دارد که گهگاه همسالانش را آزار می دهد. می‌تو،د از طریق ایمیل به آدرس cwillia[email protected] و از طریق توییت در این آدرس با او تماس بگیرید @WritesForRent.
منبع: https://abovethelaw.com/2023/05/this-just-in-forcing-successful-people-to-work-under-conditions-they-dont-like-can-get-them-to-lateral/